Долина Центр
Самое популярное

Який транспорт вибрати для подорожі?

01 сент. 2016 14:53 | №200 0 983 0

Важливим етапом планування будь-якої туристичної або ділової поїздки є вибір транспорту. Автобус, потяг або літак? У цій статті постараємося розібрати усі переваги і недоліки кожного виду транспорту, щоб ви змогли вирішити для себе, що ж для вас буде найзручнішим варіантом.

Автобус - порівняно недорогий вид транспорту. Серед переваг - можливість без проблем доїхати навіть в ті місця, куди не прокладено залізничне сполучення. На сайті reis.ua ви зможете знайти безліч маршрутів по дуже привабливим цінам.

Проте істотний недолік для багатьох мандрівників - це втома в дорозі. Заснути і повноцінно відпочити при затяжних нічних переїздах сидячи навіть в найкомфортабельнішому кріслі, погодьтеся, досить складно. Тому для подорожі на значні відстані краще все-таки вибрати літак, потяг або корабель.

Отже, залізничне сполучення. На сьогодні вартість поїздки в потягу буде не набагато дорожча за подорож на комфортабельному автобусі класу люкс, проте, якщо ви розташуєтеся в купейному вагоні, ви отримаєте трохи більше комфорту і зможете повноцінно відпочити, захистивши себе від шуму, метушні і неприємного сусідства.

До мінусів переміщення в поїздках відносяться ще недостатньо високий рівень сервісу і те, що залізничні гілки, на жаль, прокладені ще не до усіх населених пунктів. Ваш кінцевий пункт призначення може опинитися в їх числі.

Якщо ви плануєте тур на інший континент, тут, звичайно, без варіантів, доведеться скористатися авіатранспортом. Незважаючи на те, що існує помилкова думка серед обивателів, літак є одним з найбезпечніших видів транспорту, а комфорт і швидкість переміщення цілком виправдовується досить високою ціною на квиток. Хоча якщо ви пізнаєте тонкощі замовлення авіаквитків, ви зможете істотно заощадити. Тут на вартість впливає сезонність, час бронювання і ще безліч чинників.

Проведення часу на морському або річковому лайнері - одна з приємних складових туристичної подорожі. Максимум комфорту, безліч розваг і просто приємних емоцій від відпочинку на воді.

Переваг у водного транспорту багато. З недоліків: достатня неспішність таких переміщень. І ще, якщо ви схильні до морської хвороби або занадто залежні від метеоумов, не варто ризикувати, адже "зійти на найближчій зупинці" в даному випадку вам не вдасться.

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Loading...
Загрузка